Skip to main content

Sain meili teel 26. jaanuaril Oulu lähedalt Lumijoelt Katri Taskilalt prohveteeringu sõnumiga, et sellest päevast 10 päeva edasi on otsustav päev. Issand palub, et me palvetame ja paastume ning ehk saame muuta selle sõnumi tingimuslikuks, kui see on Issanda tahe. (Jorma Lappalainen)

Kui süttib sõda, toob see kaasa nälja, nii inimliku kui Jumala sõna nälja. Issand ei saanud koroonaga Soome rahvast panna pöörduma. Ta soovib veel selle rahva päästa.

Sõda puhkeb Venemaal. USA ja Venemaa sõdivad vastastikku, NATO liitub sõjaga. Soomest saab nagu astmelaud, kui rinne edeneb. Soome jääb kõige selle keskele, kuid kuna Soome rahvas palvetab, ei saa vaenlane hävitada Soomet. Seetõttu olge valmis, palvetage, palvetage, palvetage.

Palvetage, et püsite kindlana, siis peate vastu kõiges, mis saabub. Toetuge minule, Issandale. Minu nimi on endiselt Issand Seebaot. Teie, Minu omad, omate selle keskel üleloomulikku rahu, rahu, mis on üle mõistmise ja võite nagu pealt vaadata ümberringi toimuvat.

Palvetage oma Soomemaa eest. Kui üks ajab põgenema tuhat, siis kaks oma kümme tuhat. Lahendage tülid, kõrvaldage enese keskelt sõrmega näitamine ja igasugune kurjus, et te oleksite valmis palvetama. Olge armulised ja andke üksteisele andeks. Ärge kandke kättemaksu ega kibedust, sest miski sellest ei ole minu meele järgi, sest te olete kutsutud armastuseks ja teisi armastama.

Allikas: https://www.tv7.fi/arkki/pohjoiskalotin-rukouskonferenssi/gene-ja-sirkku-chewning-yhdysvalloista-osa-1_p84722/

Kommenteeri